Sağlıkta Girişimcilik: İnovasyon ve Fırsatlar

İçindekiler

1 Eğitim İçeriği

Girişimcilik ve İnovasyonun sağlık sektöründeki rolü, ele alınacak.

2 Neler Öğreneceksiniz?

Sektördeki güncel trendleri ve ihtiyaçları anlayarak, inovasyon ve fırsatları nasıl değerlendirebileceklerini öğrenecekler.

3 Eğitim Tarihi

Eğitim Tarih: 27.01.2024

Eğitim Saati: 20.30–21.30

4 Eğitim İhtiyaçları

  • Eğitim Platformu: Meet
  • Eğitimimiz ücretsizdir.
  • Eğitime katılmak için Whatsapp grubuna dahil olmanız gerekmektedir.
  • Kontenjan 250 kişi ile sınırlıdır.

5 Online Eğitim İhtiyaçları

  • Bilgisayar, tablet veya telefon
  • İnternet bağlantısı

6 Eğitmen Ayşenur Mete Hakkında

Ayşenur Mete, lise eğitimini okul birincisi olarak bitirdikten sonra Tıp Mühendisliği alanında lisans eğitimini tamamladı. Üniversite yıllarında birçok projede yer aldı. Topluluk, İnovasyon ve Girişimcilik liderliği yaptı. Girişimcilikle ilgili programlar düzenledi, jüri üyeliği ve startup mentorluğu yaptı. Tüsiad 2020 Girişimcisi ve Türkiye’de Bilim Kızı Projesi’ne seçilen 13 kızdan biridir. Hayata Karısan Kadınlar Programı’na yaklaşık 7000 başvuru arasından seçilen bir kadın olarak, ekibi ile birlikte geliştirdiği proje ilk 3’te yer aldı. Kagider’in düzenlediği Geleceğin Kadın Lideri Programına seçildi.
Mediplus Grup ve Biogen Medikal Cihazlar şirketlerinde çalıştı. Teknopark İzmir Yönetim Ofisi’nde Girişimcilik Uzmanı olarak kısa bir süre yer aldı. Orada çalışırken Teknogirişim Akademisini düzenledi ve uluslararası bir hızlandırma programı içerisinde İngiltere’de gerçekleştirilen toplantılara katıldı. Şu anda kurucusu olduğu Sağlık alanında İnovasyonu ve Girişimciliği destekleyen BioClub girişimi ile ilgilenmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz