bizz@kampüs Başlıyor!

bizz@kampüs Başlıyor!stajyer

10 Mart – 11 Nisan

İçindekiler

BAŞVURU SÜRECİ

3. ve 4. sınıf lisans veya yüksek lisans öğrencisiysen, 2-3 kişilik takımını kur, ’’Başvuru Formu’’nu doldur ve ilk adımı at!

14 Nisan – 1 Mayıs

1. AŞAMA


PROJE GÖNDERİMİ

Başvurusu onaylanan takımlara ilk bilgilendirme dokümanını (brief) göndereceğiz. Takımların bu doğrultuda hazırladıkları sunumlarını, 1 Mayıs’a kadar ‘’Proje Gönderimi’’ sekmesi üzerinden yüklemelerini bekliyoruz.

6 Mayıs – 20 Mayıs

2. AŞAMA

PROJE GÖNDERİMİ

Gönderilen projeler arasından seçilen ilk 50 takıma ikinci bilgilendirme dokümanını göndereceğiz. Takımların buna göre hazırladıkları sunumlarını, 20 Mayıs’a kadar ‘’Proje Gönderimi’’ sekmesi üzerinden yüklemelerini bekliyoruz.

24 Mayıs – 27 Mayıs

MENTOR İLE PROJE ÇALIŞMASI

Seçilen 50 proje arasından belirlenen ilk 10 takım, pladis Pazarlama Ekibi’nden belirlenen 1 kişiden projesine yönelik mentorlük alacak.

31 Mayıs – 1 Haziran

BÜYÜK FİNAL ORGANİZASYONU

Seçilen 50 proje arasından belirlenen ilk 10 takım büyük final organizasyonuna davet edilecek. Bu takımların 1. ve 2. aşamada hazırladıkları projelerini birleştirerek, tek bir sunum halinde 27 Mayıs’a kadar siteye yüklemelerini bekliyoruz.

Finalist takımlar ilk gün sunumlarını gerçekleştirecek, ikinci gün yapılacak tören ile de seçilen ilk 3 takıma ödülleri sunulacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 11 NİSAN 2021

bizz@kampüs Başlıyor!
bizz@kampüs Başlıyor!

Diğer İlanlarımız İçin TIKLAYINIZ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz