Gratis – Grafik Tasarım Zorunlu Stajyeri

Gratis – Grafik Tasarım Zorunlu Stajyeri için işte detaylar..

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında yer almaktadır. Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.
Levent’te bulunan Gratis Genel Müdürlük bünyesinde Ticaret Departmanı’mızda, Özel Markalar Grafik Tasarım Stajyeri olarak görevlendirilecek stajyer arayışımız bulunmaktadır.

  • Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde ( Görsel Tasarım,Grafik vb.) öğrenci olan,
  • Lise veya üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan,
  • Haftanın 3 günü uzun dönem stajını gerçekleştirebilecek olan,
  • MS Office uygulamalarına, özellikle Excele hakim,
  • İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü,
  • Enerjik, sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık,
  • Takip ve kordinasyon yeteneğini güçlü,
  • Ambalaj tasarım ve ürün çizim süreçlerinde mezun olduktan sonra devam etmek isteyen “Zorunlu Stajyer” arayışımız bulunmaktadır.
Resim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz