Ericsson Turkiye Internship Program ‘Reach Out’- Deprem Bölgesine Yönelik Staj Programı

Ericsson Turkiye Internship Program ‘Reach Out’- Deprem Bölgesine Yönelik Staj Programı

Reach Out Programı, stajyerlerimizin Ericsson Technology & Products’a aşina olmalarını ve heyecan verici Telekomünikasyon Endüstrisi hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacak, belirlenmiş kısa süreli (4 haftalık) bir çevrimiçi staj programıdır.

Program tamamen uzaktan ve çevrimiçidir. Öğrenciler Ağlar, Satış Operasyonları ve Ticari Yönetim, Satın Alma ve Finans alanlarında staj deneyimine sahip olacaklardır.

Bu rol için açık –

  • Elektrik, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon, Ekonomi ve İşletme disiplinlerinde 3. ve 4. sınıf lisans öğrencileri.
  • Tam zamanlı çalışmaya uygun
  • The students must be either residing or studying in 11 cities impacted from the earthquake (Adana, Adıyaman, Diyarbakır,Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye,Şanlıurfa and Elazığ)

Sahip olmanız gereken rolde başarılı olmak için –

  • Hem yazılı hem de sözlü olarak mükemmel İngilizce ve Türkçe dil becerileri
  • MS Office Araçlarını mükemmel bir şekilde anlama
  • Güçlü analitik ve yapısal düşünme becerileri
  • Telekomünikasyon endüstrisi hakkında yüksek motivasyonlu, hırslı ve tutkulu
  • Güçlü iletişim ve iyi organizasyon becerileri

Neden Ericsson’a katılmalısınız?

Ericsson’da olağanüstü bir fırsatınız olacak. Mümkün olanın sınırlarını zorlamak için becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanma şansı. Dünyanın en zor sorunlarından bazılarına daha önce görülmemiş çözümler üretmek. Meydan okunacak ama yalnız olmayacaksın. Sırada ne olacağını tasarlamak için statükonun ötesine geçmeye kararlı, çeşitli yenilikçilerden oluşan bir ekibe katılacaksınız.

Başvurduğunuzda ne olur?

Tipik işe alma sürecimizin nasıl olduğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulmak için Burayı tıklayın.

Farklı ve kapsayıcı bir organizasyonu teşvik etmek Ericsson’daki değerlerimizin temelidir, bu yüzden yaptığımız her şeyde bunu besliyoruz. Farklı deneyimlere sahip insanlarla işbirliği yaparak, gelecekteki büyümemiz için gerekli olan yeniliği yönlendirdiğimize gerçekten inanıyoruz. Her türden insanı Ericsson ekibimizin bir parçası olarak başvurmaya ve tam potansiyellerini gerçekleştirmeye teşvik ediyoruz.

Başvuru İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz