Mercedes-Benz PEP (Professional Experience Program) – Uzun Dönem Staj Programı

İçindekiler

Yarı zamanlı / İstanbul, Aksaray

İş Tanımı

PEP (Professional Experience Program), lisans öğreniminin son senesine geçen ve yüksek lisans öğrencilerine sunduğumuz uzun dönem staj programı. Bu programda yer alan öğrenciler, mezuniyet yılları boyunca yaz aylarında tam zamanlı, öğrenim gördükleri sömestir zamanlarında ise en az 3 gün devam koşuluyla Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Kamyon Finansman şirketlerinizde;

•Üretim
•Satış-Pazarlama,
•Ürün Geliştirme (Ar-Ge),
•Satış Sonrası Hizmetler,
•Bilgi Teknolojileri (IT)
•Diğer İş Destek (Finans, Muhasebe, Controlling, Kredi Risk, Sigorta, İnsan Kaynakları, Satın Alma, Kurumsal İletişim, Hukuk) departmanlarında görev alabiliyorlar.
 
Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketlerinde uyguladıkları seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP Takımları, uzun vadede şirketlerinde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturuyor. Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Kamyon Finansman PEP takımında yer alan stajyerleri, 11 aylık stajları süresinde, kendilerine verilen projeler ile yeteneklerini ortaya koyma fırsatı yakalarken kariyer yolculuklarında çeşitli deneyimler edinme imkânına sahip oluyorlar.
PEP (Professional Experience Program) Uzun Dönem Staj Programı ile ilgili stajyerlerin deneyimlerini kendilerinden dinlemek istersen https://anlatsin.com/mercedesbenz linkini ziyaret edebilirsin.
PEP (Professional Experience Program) Uzun Dönem Staj Programı Başvuru Değerlendirme Koşulları :
•  4 yıllık bir üniversitede öğrenim görüyor olmak veya yüksek lisans öğrencisi olmak
•  Lisans programı öğrencileri için gelecek 1 yıl içerisinde mezun olabilecek durumda olmak/yüksek lisans öğrencileri için ise program boyunca öğrenciliğin devam edecek olması,
• En az bir yabancı dili (İngilizce ve/veya Almanca) çok iyi seviyede kullanıyor olmak,
•Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olmak.
 Mercedes-Benz Türk’ü yakından tanımak ve geçmiş dönem PEP’lilerle buluşmak istersen, hemen Discover The PEP buluşmasına  linkten kayıt olabilirsin*! Etkinlik boyunca soracakları sorulara doğru ve en hızlı yanıt veren 5 katılımcıya sürprizleri olacak. 

Pozisyon Tipi

Yarı zamanlı

Çalışma Modeli

Hibrit

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz