Pep+ Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

Pep+ Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

İş İlanı Hakkında

Mercedes-Benz Türk bünyesinde, hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yapılan Aksaray fabrikamızda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki koşulları sağlayan, projelerimizde aktif rol alacak öğrencilerimizi aramaktayız. 

Pep+ Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı İçin Genel Nitelikler: 

• Mühendislik branşlarında (Makine, Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Endüstri, Otomotiv) işyeri eğitimi zorunluluğu bulunan bir üniversitede, 7+1 lisans programlarına devam etmekte olan,

• Başvuru tarihi itibariyle 4 Yıllık üniversitelerin 7. Döneminde okuyan ve alttan dersi olmayan,

• Ürün ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden,

• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen,

• Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olan. 

İş Tanımı: PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programdır. Bu programda yer alan öğrenciler; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşulu ile şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev almaktadır. Program; 2023-2024 Güz Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacaktır ve stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır. 

Programın Amacı: Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımı, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturmaktadırlar.

Başvuru İçin Tıklayınız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz