KAYŞEV 2020 BURS BAŞVURUSU

KAYŞEV 2020 BURS BAŞVURUSU için işte detaylar…

BAŞVURU YAPACAK BURSİYER ADAYLARI İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Dolduracak olduğunuz burs başvuru formu hakkında;

  • Bursiyer adaylarımızın öğrenim gördükleri Okullar ile ilgili kısmı işaretlerken; Başvuru Formu üzerindeki Üniversite Adı-Fakülte/Yüksek Okul Adı ve Bölüm Adı kutucuğunda, okudukları okul ve ilgili bölümü bulamadıkları takdirde, Başvuru Formundaki Diğer Üniversite/Fakülte/Bölüm kutucuğuna, eğitim gördükleri Okul adı ve bölümü yazmaları yeterli olacaktır.
  • “Eğitim Bursu Başvuru Formu“nu tamamladıktan hemen sonra, size sistem tarafından bir şifre verilecek olup, bu şifreyi başvurunuz sonuçlanana dek saklamanız gerekmektedir.
  • Burs başvuru sonucunuzu, web sitemiz üzerinden, tarafınıza verilmiş olan bu şifre ve TC Kimlik numaranız ile giriş yaparak öğrenebileceksiniz.
  • Tarafınıza verilen bu şifre ile 01.09.2020-30.09.2020 tarihleri arasında “Eğitim bursu başvuru formu“nda beyan ettiğiniz bilgilerinizde güncelleme yapabilirsiniz. 30.09.2020 tarihinden sonra herhangi bir değişiklik yapamazsınız.
  • Ayrıca tarih sınırlaması olmaksızın, web sitemiz üzerinden sisteme giriş yaparak “Eğitim bursu başvuru formu “görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.
  • Adaylar; “Eğitim bursu başvuru formu “ nu doldurmadan önce, gerekli evrakların listesini inceleyecek, belgesini temin edemeyeceği bir kriteri “eğitim bursu başvuru formu”nda işaretlemeyecektir.
  • Adaylarımızın; (E-Aile Gelir Durumu Kısmı) Aile toplam gelir ve Anne-Baba Gelir kısımlarına Maaş veya Gelir Belgesi gibi resmi belge ibraz edemeyecekleri bir gelir girmemeleri, aile bireylerinizin belgelendirilebilecek resmi gelirlerini beyan etmeniz gerekmektedir.

(*) İLE İŞARETLİ ALANLARI DOLDURMAK ZORUNLUDUR. LÜTFEN FORM ALANLARINI BÜYÜK HARF İLE DOLDURUNUZ..

SON BAŞVURU TARİHİ : 30 EYLÜL 2020

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz