Kendi Hayatınızın Lideri Olun

Uğur Böcekleri Derneği’nin değerleri olan yurt sevgisi, hoşgörü, dürüstlük, girişimcilik ve iş kalitesi başlıklarından oluşan seminerde; bir liderin sahip olması gereken dürüstlük, girişimcilik ve iş kalitesi ilkeleri ile yurt sevgisi ve hoşgörü değerleri hikâyeler ve uygulamalar kullanılarak anlatılacaktır.

İçindekiler

Neler Öğreneceksiniz?

Kendi Hayatınızın Lideri Olun eğitiminde, hoşgörü başlığı altında farklılıklara değer verilmesinin önemi ve bu sayede iletişime, fikirlere, gelişime açık bireyler olunabileceği; yurt sevgisinde ise yaşadığın topraklar için çalışmanın önemi anlatılmaktadır.

Dürüstlük ilkesi altında hayatımız boyunca çevremizdeki kişilere karşı dürüst davranmanın ve güvenilir bir birey olmanın önemi anlatılmaktadır. İş kalitesinde her kişinin kendi meslek alanındaki bilgi düzeyini artırması vurgulanırken girişimcilikte, bireylerin karşılaştıkları toplumsal sorunlar karşısında nasıl çözüm bulabilecekleri anlatılmaktadır.

Eğitim Tarihi

Tarih: 02.02.2022

Saat: 20.00-21.30

Eğitim İhtiyaçları

  • Eğitim Platformu: Google Meet (Eğitime tarayıcıdan da katılım sağlayabilirsiniz.)
  • Eğitimimiz ücretsizdir.
  • Eğitime katılmak için Whatsapp grubuna dahil olmanız gerekmektedir.
  • Kontenjan 100 kişi ile sınırlıdır.

Online Eğitimi İhtiyaçları

  • Bilgisayar, tablet veya telefon
  • İnternet bağlantısı

Eğitmenimiz Beyda TOPAN Hakkında

2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği lisans programından mezun oldu. Aynı programda 2014 yılında yüksek lisansını, 2020 yılında doktorasını tamamladı. 2014-2020 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Şu anda Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde öğretim üyesi olarak görevinde devam etmektedir. Aynı zamanda farklı sosyal sorumluluk projelerinde (İdea Universal, AKUT, TEMA vb.) gönüllü olarak yer almaktadır. Beden Dili, Etkili İletişim, Zaman Yönetimi gibi pek çok alanda eğitimler almış olup 2010 yılından bu yana Türkiye Uğur Böcekleri Derneğinde gönüllü olarak eğitmenlik yapmaktadır. Bu kapsamda devlete bağlı pek çok ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteler ile çocuk esirgeme kurumları ve darülacezelerde eğitimler vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz