Gülümseten Düşler Kitaplardan Geçer

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü Öğrencileri, 3 sene önce Tokat’ta başlattıkları “Gülümseten Düşler Kitaplardan Geçer” sosyal sorumluluk projesi kapsamında beşinci kütüphanelerini kuruyor.

Gülümseten Düşler Kitaplardan Geçer

“#BirOkusa hayatı değişecek çocukların elinden tutalım #ÇünküSiz yanımızda oldukça daha güçlüyüz.” diyen Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü Öğrencileri, beşinci kütüphanelerini Manisa Dereköy İlköğretim Okulunda kuruyor. Sadece kütüphaneyi kurmakla bırakmayan öğrenciler tasarımdan boya badanaya, masa ve rafların montajına kadar her şeyi kendi emekleriyle yapıyorlar.

“Tozlu raflardan rengarenk düşlere” mottosuyla hareket eden KOUEMK Öğrencileri, Türkiye’nin her yerinden kitap desteklerinizi bekliyor.
Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da trendlere (en çok konuşulan konular arasına) girmeyi hedefleyen Endüstri Mühendisliği Kulübü Öğrencileri, böylelikle daha çok kişiye ulaşabileceklerine ve daha fazla destek alabileceklerine inanıyorlar.

Bu nedenle bu sosyal sorumluluk projesinin daha geniş kitlelere ulaşması için siz de Twitter’dan #BirOkusa #ÇünküSiz etiketleriyle paylaşım yapabilirsiniz.


BirOkusa hayatı değişecek çocukların elinden tutalım #ÇünküSiz yanımızda oldukça daha güçlüyüz.

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü Hakkında

NEDEN KOUEMK?

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün amacı; öğrencilerde takım çalışması ve liderlik kavramlarını, yaratıcı becerileri, iş ahlakı, sosyal ve çevresel bilinçlenmeyi geliştirmek.
Endüstri Mühendisliği bilimini geliştirmeye yönelik bilgi ve araştırma temelini sağlamak ve geliştirilen bu bilgiyi topluma ve endüstriye yaymak olarak belirlenmiştir.

Projeler, seminerler, eğitimler, söyleşiler, teknik geziler ve sosyal faaliyetler düzenler.
Her türlü yazılı (kitap, dergi, gazete, bülten vb.) ve görsel (film, internet sitesi, sosyal medya vb.) çalışmayı hazırlar, sunar.
Diğer üniversite kulüplerinin etkinliklerine ve gezilerine katılım gösterebilir.
Sanayi, esnaf, şirketler, platformlar, topluluklar ve sivil toplum kuruluşları ile ortak faaliyet gösterir veya anlaşmalar yapabilir.
Kulüp kendi tüzüğüne ve yürürlükteki yasalara aykırı olmamak koşuluyla her türlü etkinliği gerçekleştirebilir.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir