Okusun Da Büyüsün

Minik kalplerin sana ihtiyacı var,sen de bir el uzatmak istemez misin?

Gazi Üniversite’sinin en köklü kariyer topluluklarından olan Gazi Endüstri Topluluğu (gazient96) olarak, Okusun Da Büyüsün sosyal sorumluluk projemizin 8. Yılını gerçekleştireceğiz. Proje kapsamında belirlediğimiz bir köy okulunda kütüphane açılışı gerçekleştiriyoruz. Bu yılki kütüphanemiz Ankara Çubuk Şehit Muharrem Kaleli İlkokulu için hayat bulacak.

Proje kapsamında kütüphanemizin boya ,masa, sandalye, kitaplık, perde gibi temel ihtiyaçlarını karşılayıp; birçok kitap, okuma köşesi, zeka oyunları ile zenginleştirerek  onların severek kullanacağı bir alan haline getiriyoruz. Bu projede eğer sen de destek olmak istersen aşağıdaki iletişim bilgileriyle bize ulaşabilirsin. Desteklerinizi bekliyoruz. İletişim:Edanur İlbay 534 929 38 23


Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu Hakkında

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu 1996 yılında, dönemin Endüstri Mühendisliği Öğrencileri ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Öğretim Elemanları tarafından kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. Amacı; Türkiye’yi yarınlara taşıyacak, ülkemize yeni ufuklar açacak, reel sektör çarklarının daha güçlü dönmesini sağlayacak olan Endüstri Mühendisliği öğrencilerini yarınlara daha iyi hazırlamaktır. Bu doğrultuda üstlendiği görev; endüstri mühendisliğinin yurt genelinde tanıtılması, iş çevrelerine verimlilik bilincinin kazandırılması ve bu bağlamda endüstri mühendislerinin iş kollarının genişletilmesi, orta öğrenim düzeyindeki gençlerin meslek seçimlerinde endüstri mühendisliği mesleğini bilerek tercihte bulunmalarının sağlanması için her türlü olumlu çalışmayı gerçekleştirmek ve gerçekleştirilmesine katkı sağlamaktır.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu, bünyesinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarda etkinliğini her daim göstermektedir. Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliğinin 15 üyesinden birisi olan GaziENT bu seneye kadar EMT Genel Kurul ev sahipliği ve EMT Seminer Projesi ev sahipliği ile sadece kendi üniversitemizde değil ulusal kurumların da birçok organizasyonuna ev sahipliği yaparak, güvenilen bir kurum olduğunu bu şekilde de ispat etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bültene Abone Ol
en son haberleri, duyuruları, ilanları, etkinlikleri almak için abone ol
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz