Garanti BBVA Talent Camp 2019

garanti talent camp 2019

Garanti BBVA Talent Camp 2019 başvuruları başladı. 2007 yılından bu yana yıl içerisinde 2 farklı yetenek kampında Garanti BBVA üniversite öğrencilerini bankacılık ile tanıştırıyor.
Hangi bölümler ne gibi roller üstleniyor?
Mühendisler bir bankada ne gibi farklı görevlere getirilebiliyor?
Ben bankacılık için uygun yetkinlikleri taşıyor muyum? sorularının yanıtlarını alanında uzman iç eğitmenlerden alabileceğiniz, çözüme kavuşması beklenen gerçek vakalar üzerinde ekipler halinde çalışacağınız ve en önemlisi kendinizi tanıma fırsatı bulacağınız Talent Camp’e siz de katılabilirsiniz.

Garanti BBVA Talent Camp 2019, 6-8 Aralık’ta gerçekleşiyor.

Heyecanının, hayallerinin farkındayız. Yeni adımlar atmaya hazır olduğunu biliyoruz. Biz, planlarını hayata geçirmen için buradayız. Eğitimlerle kariyerini şekillendireceğin, geleceğine yön vereceğin Garanti BBVA’daki yolculuğuna birlikte çıkalım.

Eğer üniversite 2. veya 3. sınıf öğrencisiysen Garanti BBVATalent Camp’e seni de bekliyoruz.

3 günlük bu kampta, farklı üniversitelerden öğrencilerle tanışacak, gelişimine katkı sağlayacak eğitimler alacak ve belki de en önemlisi Garanti BBVA’yı yakından tanıyacaksın. Kamp boyunca seninle birlikte olacağız ve aklına takılan tüm sorulara gittiğin yolda birlikte yanıt bulacağız. 

Talent Camp’ten sonra tüm aşamaları tamamladığında Bankamızın staj programına katılacaksın. 6 veya 8 hafta süren staj programı süresince Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin projelerde aktif rol alacak ve eğitimlere katılacaksın. Takımınla birlikte hazırladığın proje ile BBVA Grubu’nun Madrid’deki ana merkezini ziyaret etme fırsatını da yakalayabilirsin.

Bizimle bu yolculuğa devam etmek istersen, son sınıfa kadar staj programımız sana açık. Ayrıca 4. sınıfa geldiğinde, Genel Müdürlük birimlerimizde Management Trainee olma yolunda ilerleyebilirsin.

Garanti BBVA Talent Camp’te seni bekleyen adımlar:

Kampa katılmak için: Başvuru, İngilizce Sınavı, Genel Yetenek Sınavı ve Kişilik Envanteri, Video-kayıt

Kamp sırasında: Mülakat

Kamptan sonra: Biriminle tanışma görüşmesi

Staj programımız Haziran ve Eylül ayları arasında yaz dönemini kapsıyor.

Son Başvuru tarihi: 31 Ekim 2019 Cuma

Garanti BBVA olarak farklı bakış açılarına sahip çalışma arkadaşlarıyla gelişeceğimize, daha iyi bir çalışma ortamına ulaşacağımıza inanıyoruz. Eşit istihdam sağlamayı görev edinen bir kurum olarak çeşitliliği destekliyoruz. Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimine fırsat sunan, kendilerini en iyi şekilde göstermelerini sağlayan, gelişimlerine odaklanan işbirlikçi ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmak için yeni adımlar atmaya devam ediyoruz.

BAŞVURU için tıklayınız…

Garanti BBVA’ya dair merak edilen bazı soru ve cevapları sizin için derledik:

Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

Deneyimsiz / Deneyimli tüm mülakatlarımız yetkinlik bazlı gerçekleştiriliyor. Adaylarımızı pozisyonun gerektirdiği temel yetkinlikler ve göreve özel yetkinlikler çerçevesince değerlendiriyoruz. Değişime açık olmak, müşteri odaklılık, iletişim, işbirliği ile çalışmak Garanti BBVA çalışma kültürünün olmazsa olmazları arasında. 

Mülakat aşamasında başarısız oldum. Tekrar aynı sürece katılabilir miyim?

Mülakat sürecinde başarısız olan adayları tekrar aynı pozisyonlar için değerlendirmiyoruz. Adaylarımız farklı pozisyonlar için kriterleri karşılaması durumunda başvuruda bulunarak süreçlerimize katılabilir.

Kimler başvurabiliyor?

İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir.

Ağırlıklı olarak hangi pozisyonlar için alım yapılıyor?

Alımlarımızın yaklaşık %80’ini yeni mezunlar oluşturuyor. Müşteri Danışmanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Operasyon Asistanı alımlarımız yıl boyu; Müşteri Hizmetleri Temsilcisi/Müşteri İlişkileri Yetkilisi ve  Genel Müdürlük birimlerimiz için Müfettiş Yardımcısı ve Genel Müdürlük Yetkili alımlarımız ise her yıl 1 kez gerçekleştiriliyor. Bunun dışında Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerimiz için gerçekleştirdiğimiz bankacılık alanında deneyimli adaylarımız için alımlarımız da yıl boyu sürmektedir.

Garanti BBVA bünyesinde çalışmak için iş başvurusu nasıl yapılıyor?

Adaylarımız, www.garantibbva.com.tr/garantilikariyer adresinden yayınladığımız ilanlarımızı takip ederek başvuruda bulunabilir.

İşe alımda nasıl bir yol izleniyor?

Deneyimli ve deneyimsiz adaylara uygulanan işe alım süreçlerimiz aşağıdaki şekildedir;
Yeni mezun ve bankacılık deneyimi olmayan adaylarımız öncelikle; online olarak gerçekleşen sınav sürecimize katılıyorlar. Sınav sonrasında başarılı olan adaylarımız video kayıt aşaması ile sürece devam ediyorlar. Bu adımda da başarılı olan adaylarımız ise yine online ya da yüz yüze olarak gerçekleştirdiğimiz yetkinlik bazlı birebir mülakat sürecine katılıyorlar.
Online sınav – video kayıt – birebir mülakat – Görev teklifi
Bankacılık Deneyimi olan adaylar ile yetkinlik bazlı birebir mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Mülakatlarımızda hem adayın pozisyonun gerektirdiği teknik yetkinlikleri hem de bankamızın temel yetkinliklerine olan uygunluğu değerlendirilmektedir.
Birebir insan kaynakları mülakatı- 2. Mülakat ( Birim katılımıyla) – Görev teklifi

Diğer stajlar için tıklayınız…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir